Quartier

25.03.2021

Je jasné, že i rok 2021 bude plný výzev a jedné, vskutku pořádné, se nebál postavit ani Hradečák Milan Šatník. Talen- tovaný hudebník složil autorskou píseň "Jsme v tom všichni spolu" na podporu všech, kteří zápasí s dopady pandemie, nemohou pracovat, podnikat ani žít svůj sen. Síly spojil s populárními jmény české pěvecké scény, známými sportovci z našeho regionu a především s Nadačním fondem Aquapura a neziskovým projektem Hradec si pomáhá, s jehož pomocí získal celý projekt mimo motivačního i charitativní rozměr. A Quartier byl u toho!

Zpěvačky Kamila Nývltová, Natálie Grosso- vá, zpěvák Martin Harich, ale také hokejový kapitán Mountfieldu HK Radek Smoleňák, běžkyně Eva Vrabcová Nývltová nebo zápas- ník MMA David Dvořák. Ti a mnoho dalších osobností září v hudebním videoklipu k písni Milana Šatníka Jsme v tom všichni spolu, ve které zazní i hlasy věhlasného českého chla- peckého sboru Boni Pueri. Natáčení probíha- lo v Hradci Králové a zapojila se do něj řada místních podnikatelů a firem. Výtěžek z ce- lého hudebního projektu půjde prostřednic-

"Výtěžek podpoří Fakultní nemocnici Hradec Králové."

tvím královéhradeckého Nadačního fondu Aquapura na dobrou věc, konkrétně pomůže pacientům hematologické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové. "Rád podporu- ji nadšené lidi, kterým není lhostejné, co se v jejich okolí děje. Proto, když za mnou Milan s tímto nápadem přišel, neváhal jsem. Domlu- vili jsme se na spolupráci v rámci neziskového projektu Hradec si pomáhá, prostřednictvím kterého již od léta loňského roku v této těžké době podporujeme místní podnikatele. Aby- chom ale mohli cokoli získat, musíme nejdříve dát. Proto mi dává ohromný smysl, že celý vý- těžek z této akce poputuje na pomoc pacien- tům královéhradecké fakultní nemocnici," říká zakladatel projektu Hradec si pomáhá Pavel Staněk. Tak si ho pusťte a přispějte i vy. Jsme v tom přece spolu!